Залишилися питання?

Дозволяю використовувати мої персональні дані відповідно до правил використання сайту.

Як ми працюємо?

Як ми працюємо?

15 років особистого досвіду в страхуванні дають мені розуміння з першоі зустрічі, послуги страхування якої саме компанії запропонувати потенційним клієнтам. Серед наших страхових партнерів — 15 найуспішніших страховиків, в тому числі лідери ринку.

Наш флагманський продукт – медичне страхування. Знаємо все про цей вид страхування, маємо власний відділ підтримки, в якому працюють лікарі. Досвід страхування та обслуговування у нас буде приємним! Сьогодні наших застрахованих супроводжують 5 експертів з медичною освітою. Підтримка 24/7, координація лікування та швидке надання допомоги разом з фахівцями тих страхових компаній, які надають послуги ДМС нашим клієнтам, — запорука задоволення від страхування. 93 % клієнтів готові рекомендувати СБ «Мальована» своїм друзям.

Наш супровід  програм медичного страхування завжди отримував позитивні відгуки завдяки швидкій та професійній реакції на будь-які проблеми, в режимі 24/7, незважаючи на вихідні та святкові дні. Тепер ми стали ще ближче — просто у смартфоні наш додаток «Мій поліс».

Допомагаємо також обрати страхові продукти для захисту майна, автомобілей, «Зелену картку», для виїзду закордон під час туристичних подорожей.

Працюємо з офіційною ліцензією щодо провадження брокерської діяльності на страховому ринку України: №43118163

Страхові випадки врегульовуємо дистанційно, допомагаємо з доставкою документів. Оформити «Зелену картку», зробити страховий платіж за полісом можна онлайн, лише в кілька кліків.

Більше 9000 співробітників наших клієнтів мають поліси страхування та почуваються захищеними. Будемо раді бачити вашу компанію серед наших клієнтів, друзів та партнерів!