Залишилися питання?

Дозволяю використовувати мої персональні дані відповідно до правил використання сайту.

Ми страхуємо

Ми страхуємо

Медичне страхування

Медичне страхування є нашою спеціалізацією, ми аналізуємо потреби клієнтів, підбираємо найкращу програму, вдосконалюємо її опціями, потрібними конкретному колективу. Ми можемо також надавати покриття для членів родин. Перед оформленням договору ви дізнаєтесь про всі виключення та обмеження у страхових подіях. Нам важливо, щоб ви розуміли всі переваги вашого полісу страхування.

Маємо власний відділ підтримки, який складається зі спеціалістів з медичною освітою. У вас 24/7 є закріплений співробіник, який допоможе з будь-якою ситуацією.

Страхування від критичних захворювань вважаємо must have для кожного українця. Чи знали ви, що більше 135 тис. українців щорічно дізнаються, що у них онко. При цьому 30% помирають в перший рік. Як цього запобігти? Усвідомити, що у кожного є ризик потрапити в ті «16» осіб, які щогодини дізнаються про свій страшний діагноз.

Сучасний рівень стресу, екологія, генетична схильність можуть призвести до таких серйозних захворювань як онкологія, серцево-судинні захворювання та низки інших.

Так, поліс страхування не вбереже від хвороби, але це гарантована організація послуг з лікування, персональна координація та супровід під час лікування, підтримка та оплата медикаментів. На прикладі наших клієнтів ми бачимо, що страховка буквально рятує життя.

Страхування рухомого та нерухомого майна

Для офісу, квартири та будинку, комерційного приміщення чи складу – відшкодування на випадок пожежі, затоплення, вибуху, стихійних явищ, а також протизаконного кримінального вторгнення. Страхова подія врегульовується онлайн. Ваш час збережено для важливіших справ.

Страхування транспорту, не тільки вашої улюбленої автівки, але і транспортних засобів сільського господарства від пошкоджень чи загибелі. Звісно, ми страхуємо вашу відповідьність як водія, маємо не тільки стандарту автоцивілку, але і розширену з додатковим відшкодуванням збитків, завданих вашому автомобілю.

Туристична страховка та Зелена карта

Туристичне страхування захистить здоров’я та життя мандруючих, тих, хто їде на відпочинок чи у ділових справах.

Для поїздки автомобілем за межі України вам знадобиться Зелена картка — страховка для виїзду за кордон.

У разі ДТП буде відшкодовано збиток потерпілій стороні. Це аналог нашої автоцивілки: ви уникнете штрафів та значних фінансових витрат у разі ДТП у чужій країні.

Всього кілька кліків онлайн і ви матимете більше впевненості та будете захищеними від непередбачуваних ситуацій. Власники поліса отримають безкоштовну інформаційну підтримку українською мовою та організацію технічної допомоги 24/7.

Наші переваги: більше 15 років досвіду у сфері страхування та 3 роки як персональний страховий брокер «Мальована».

92 % клієнтів пролонгують договір після першого року.