Залишилися питання?

Дозволяю використовувати мої персональні дані відповідно до правил використання сайту.

Як же зберегти здоров’я?

Новини

  1. Планувати активність помірної та високої інтенсивності, мінімально від 20 хвилин.
  2. За можливості, подбати про необхідні щеплення для себе та дитини. Особливо актуальні сьогодні щеплення проти правця, оскільки в разі отримання травми існує ризик її забруднення та розвитку цього тяжкого захворювання.
  3. Слідкувати за своїм емоційним станом, якщо вранці немає бажання вставати з ліжка, якщо є апатія, зверніться до фахівців із психічного здоров’я.
  4. Якщо є ліки, які ви регулярно приймаєте, робіть запас на місяць. Йдеться про інсулін, гормональні препарати, препарати для розрідження крові.
  5. Якщо ви не можете йти до ЗСУ на захист держави чи в територіальну оборону, перекидайте фінансову підтримку. Реквізити офіційного спеціального рахунку: UA843000010000000047330992708
  6. Оформлюйте поліс страхування онлайн, це доступно та зручно. І гарантує вам доступ до найкращих лікарів та медичних послуг.
  7. Користуйтесь додатками для покращення здоров’я, наприклад, застосунок із підтримки фізичного здоров’я BetterMe: Health Coaching зробили безкоштовним для українців та доповнили вправами для дітей.

Будьте здорові та в безпеці ????????


Останнi новини